V letošním roce jsme se po oslovení paní Martou Kopeckou zapojili do projektu Pomáháme fotografiemi, který vyvrcholí 3. října v pražské ZOO, kde budou prezentovány fotografie ze sociálních zařízení, která se do projektu zapojila. Jedná se o fotografie lidí s mentálním postižením, ale také o práci fotografů, kteří fotí je v jejich domovském prostředí.

Mezitím se u nás zastavili na návštěvu milí hosté a jedni z patronů projektu. Nejprve to byl 6. června nejlepší barista ČR Adam Neubauer z Brna, který nejen poutavě  o vaření kávy hovořil, ale také nám ji připravil. Společné akce se zúčastnili ještě klienti Domova z Kytlice na severu Čech s doprovodem. Z této návštěvy vzniklo první video a fotografie.

Video z návštěvy Adama Neubauera a klientů z Domova Kytlice

 

Druhou návštěvu jsme přivítali 21. června v terapeutických dílnách našeho Domova v Liboci, kam zavítal známý  fotograf pan Robert Vano s doprovodem lidí ze štábu projektu. Nálada byla veselá, nenucená a hostům se dle reakcí u nás také líbilo. Z této návštěvy vzniklo druhé prezentační video a fotografie, které vám přinášíme.

Video z návštěvy Roberta Vana

 

Image-29.jpgImage-24.jpgImage-13.jpgImage-7.jpgImage-9.jpgImage-10.jpgImage-11.jpgImage-3.jpgImage-4.jpgImage-32.jpgImage-21.jpgImage-16.jpgImage-14.jpgImage-12.jpgImage-8.jpg

 

Klienti Domova svaté Rodiny už se těší na podzimní vyvrcholení projektu v ZOO Praha spojené s koncertem kapely Sto zvířat, kde se vzájemně potkají s dalšími lidmi zapojenými do projektu. Děkujeme těm, kteří fotografiemi pomáhají a vedení celého projektu.

logoNadacelogodfDMS pantonet-mobile-logoprahapraha 3praha6apssmpsvwedos logoacpcargogroup-logo-cargopraguelogo zapojim se  BPS RGBfond pomoci minivizual 65mmKB Praha 7 Praha 8 Praha 11 Praha 13LMC small logo RGBoriginalTV Noe
 

charita praha

dms