Pozvánka na benefiční koncert Nitky

Vážení přátelé Domova svaté Rodiny,

srdečně vás zveme na benefiční koncert v rámci projektu Nitky, který se uskuteční 12. září 2017 od 19.00 v kostele sv. Vojtěcha v Kolejní 4 v Praze 6-Dejvicích.

Hudebně poetický projekt Nitky vznikl v roce 2000 zhudebňováním básní od autorů jako Jaroslav Seifert nebo Jan Skácel. V divadle Semafor hudebníci odehráli řadu představení pro děti, kterými se snažili přiblížit poezii formou písní. Na tento projekt pak navázali v roce 2002 a natočili CD Nitky, na kterém bylo devět zhudebněných básní Bohuslava Reynka a Suzanne Renaud. Nitky se dočkaly i několika živých vystoupení. Během následujících šesti let vznikaly nové překlady básní Suzanne Renaud, které se staly základem pro novou desku nazvanou “První sníh”. V pořadí třetím autorským projektem je pak CD „Prší na Habry“.
Více na http://www.nitky.cz/

Zhudebněné básně Suzanne Renaud v překladu Alice Škochové
Hudba: Ondřej Škoch

Obsazení:
Ondřej Škoch - Kytary, baskytara, zpěv, sampling
Štěpán Škoch - Soprán saxofon, flétny, percuse
Darek Král - Klavír, Hammond, Rhode, Synth.
Petr Tichý – Kontrabas
Jan Linhart – Bicí

Hosté:
Smyčcové kvarteto Ristreto
Schola od sv. Václava – sborový zpěv

Vstupenky na tento koncert pořídíte v předprodeji na adresách Domova svaté Rodiny: Ulrychova 1874/10, nebo Libocká 43/6, Praha 6, tel.: 734435107. Doporučené vstupné je 250,-Kč. Zakoupením vstupenky podpořítepořízení senzorických pomůcek pro bazální stimulaci a masáže pro klienty Domova. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na společnou účast při tomto nevšedním kulturním zážitku!

logoNadacelogodfDMS pantonet-mobile-logoprahapraha 3praha6apssmpsvwedos logoacpcargogroup-logo-cargopraguelogo zapojim se  BPS RGBfond pomoci minivizual 65mmKB Praha 7 Praha 8 Praha 11 Praha 13LMC small logo RGBoriginalTV Noe
 

charita praha

dms