Ve čtvrtek 7. prosince jsme se sešli v Kavárně u sv. Rodiny při vernisáži putovní výstavy fotografií z projektu Pomáháme fotografiemi.

Ve výstavním prostoru se objevili fotky, které jsme na výstavu poslali a na kterých se naši klienti mohli nalézt, ale je zde také řada dalších poskytovatelů sociálních služeb pro lidi s mentálním hendikepem v jejich přirozeném prostředí, při práci i odpočinku. Měli jsme tak možnost shlédnout celou řadu aktivit nejrůznějších dílen v rámci celé republiky.

Za tímto počinem stojí lidé kolem paní Marty Kopecké ze spolku Fotografiemi pro radost. Vernisáže se zúčastnili a naše klienty přišly pozdravit i patronky projektu, kterými jsou paní Iva Hüttnerová a paní Dana Drábová.

Adventní atmosféru doplnila vedoucí přímé péče Marcela Šebelová s kytarou a spolu s klienty jsme zazpívali řadu vánočních písní a koled. Atmosféra byla spontánní a radostná a doufáme, že se i hostům u nás líbilo a někdy zase zajdou s námi prožít chvíli volného času.

Výstava v kavárně potrvá do 29. prosince.

Srdečně Vás zveme!

logoNadacelogodfDMS pantonet-mobile-logoprahapraha 3praha6apssmpsvwedos logoacpcargogroup-logo-cargopraguelogo zapojim se  BPS RGBfond pomoci minivizual 65mmKB Praha 7 Praha 8 Praha 11 Praha 13LMC small logo RGBoriginalTV Noe
 

charita praha

dms