Uklízeč/uklízečka – Domov svaté Rodiny

Domov sv. Rodiny poskytuje celoroční pobytové služby pro dospělé osoby s mentálním a kombinovaným postižením s nabídkou běžných příležitostí k sociálnímu začleňování. Posláním Domova je vytvářet láskyplné prostředí a podmínky pro plnohodnotný, smysluplný život klientů a naplňování jejich seberealizace, přispívat k rozvoji jejich osobnosti a posilovat křesťanskou atmosféru v celém Domově.

Arcidiecézní charita Praha, která je zřizovatelem Domova svaté Rodiny, hledá do pracovního týmu domova kuchaře/kuchařku na plný úvazek (místo výkonu práce Ulrychova 10 a Libocká 6, Praha 6), který/á:

- bude pracovat v provozním týmu podporujícím sociální službu a bude se podílet na realizaci našeho poslání

Požadujeme :

- pracovní nasazení

- ochotu pracovat v širším kolektivu

Nabízíme :

- zázemí silné fungující společnosti a přátelský kolektiv

- práci na plný úvazek, po zkušební době osobní ohodnocení

- benefity (dotovaná strava, příspěvek na kulturu a sport, bezplatné masáže, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, příspěvek na dětskou rekreaci, dovolená 5 týdnů)

- nástup možný ihned

Pro podrobnější informace můžete volat na tel.: 734 435 112

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Název organizace: Arcidiecézní charita Praha, Domov svaté Rodiny

Adresa: Libocká 43/6, Praha 6

Kontaktní osoba: V. Novák - vedoucí THP

www stránky: domovsvaterodiny.cz

logoNadacelogodfDMS pantonet-mobile-logoprahapraha 3praha6apssmpsvwedos logoacpcargogroup-logo-cargopraguelogo zapojim se  BPS RGBfond pomoci minivizual 65mmKB Praha 7 Praha 8 Praha 11 Praha 13LMC small logo RGBoriginalTV Noe